Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Obraz „Burza włosów” – wypełnij przestrzeń

  690.00 790.00  brutto

  Elementy sztuki wywodzącej się z czarnego lądu bardzo dobrze prezentują się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach.

  Oferujemy pracę przedstawiającą kobietę z burzą czarno – białych włosów na głowie. Obraz może stanowić piękną ozdobę w surowym, betonowym wnętrzu. Idealnie komponuje się również w jasnych, minimalistycznych wnętrzach stanowiąc wyjątkowy akcent kolorystyczny.

 • Obraz „Jimi Hendrix” – rockowy design

  690.00 790.00  brutto

  Jimi Hendrix jest powszechnie uważany za najwybitniejszego i najbardziej wpływowego gitarzystę rockowego w historii, oraz jedną z najbardziej znanych postaci w historii muzyki rockowej.

  U nas Jimi Hendrix jest ikoną nie tylko muzyczną ale i dobrego designu. Melancholijny, trochę zamyślony prezentuje się idealnie w każdym, stylowym wnętrzu. Obraz może stanowić wyróżniający się element dekoracji, który całkowicie odmieni Twoje obecne wnętrze lub będzie „wisienką na torcie” minimalistycznego wystroju.

 • Obraz „Marylin Monore” – symbol urody lat 50.

  690.00 790.00  brutto

  Obraz przedstawiający ikonę kobiecości i stylu, amerykańską aktorkę Marylin Monroe. Wizerunek aktorki wszech czasów i ikony kultury popularnej jest często używany w różnych, artystycznych interpretacjach.

  My przedstawiamy Marilyn Monroe w pastelowych kolorach w klasycznym, popartowym stylu. Obraz może być idealną ozdobą zarówno salonu jak i sypialni. Wprowadź ikonę stylu do Swojego domu!

 • Oczy - wyrazisty obraz

  Obraz „Oczy” – wyrazisty styl

  690.00 790.00  brutto

  Oczy podobno są zwierciadłem duszy. Spojrzenie może budzić różne uczucia. Według nas piękne oczy w połączeniu z piękną, kolorową twarzą może budzić tylko pozytywne, pełne ciepła uczucia. Kolorowa forma obrazu jest uzupełnieniem każdego, nawet najbardziej ascetycznego wnętrza.

  Oferujemy pracę przedstawiającą kolorową twarz kobiety z pięknym, przenikliwym spojrzeniem. Obraz może być elementem wystroju surowego wnętrza jak i ciepłego, pełnego wyjątkowych rzeczy.

 • Snoop Dogg - obraz ikony rapu

  Obraz „Snoop Dogg” ikona rapu

  690.00 790.00  brutto

  Snoop Dogg, vel Snoop Doggy Dogg, a ostatnio również Snoop Lion to amerykański raper, piosenkarz i aktor. Snoop Dogg na przestrzeni lat stał się jedną z największych gwiazd gangsta rapu.

  Snoop Dogg jest ikoną dla wielu ludzi młodego pokolenia. Może być również ikoną Twojego stylu.
  My przedstawiamy Snoop Dogga w krzykliwej kresce kojarzącej się z jego stylem gangsta rapu. Obraz ten może stać się centrum Twojego nietuzinkowego wnętrza.

 • Obraz „W turbanie” – sztuka czarnego lądu

  690.00 790.00  brutto

  Sztuka wywodząca się z czarnego lądu coraz częściej gości w stylowych aranżacjach wnętrz.

  Oferujemy pracę przedstawiającą wyrazisty profil kobiety w tradycyjnym afrykańskim, czerwonym nakryciu głowy. Obraz może być piękną ozdobą zarówno nowoczesnego wystroju jak i stylu tradycyjnie kolonialnego. Idealnie wpasuje się w proste, jasne wnętrze stanowiąc element wyróżniający otoczenie na tle innych.