Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Palenisko ogrodowe BASKET

  355.00  brutto

  Palenisko ogrodowe BASKET to wysokiej jakości wolnostojące, wysokie palenisko ogrodowe. Jest to niezwykle nowoczesna dekoracja stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tarasów oraz ogrodów.

 • Palenisko ogrodowe GOBLET

  280.00  brutto

  Palenisko ogrodowe GOBLET to wysokiej jakości wolnostojące palenisko które stanowi wyjątkową oraz niezwykle nowoczesną dekorację Twojego ogrodu. Palenisko stworzone zostało z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tarasów oraz ogrodów. Może ono stanowić ciekawy element dekoracyjny, a przy tym tworzyć miłą i przytulną atmosferę z płonącym wewnątrz drewnem.

 • Palenisko ogrodowe QUADRUM

  1 490.00  brutto

  Palenisko ogrodowe QUADRUM to doskonałej jakości, profesjonalne palenisko ogrodowe z profilowanym paleniskiem na drewno. Prosta forma, wielkość i kształt paleniska sprawia, że świetnie sprawdzi się też jako efektywne źródło ciepła w chłodne wieczory. W stylowy i naturalny sposób rozświetli ogród ciepłym kolorem palącego się drewna.

 • Palenisko ogrodowe QUADRUM z grillem

  Call for Price

  Palenisko ogrodowe QUADRUM z grillem to doskonałej jakości, profesjonalny grill ogrodowy z profilowanym paleniskiem na drewno. Prosta forma, wielkość i kształt paleniska z grillem sprawia, że świetnie sprawdzi się też jako kuchnia ogrodowa oraz element wystroju. W stylowy i naturalny sposób rozświetli ogród ciepłym kolorem palącego się drewna.